Priešgaisrines apsaugos sistema

Gaisro signalizacija – šios sistemos yra skirtos informuoti vartotoją ar gaisrines tarnybas apie gaisro pavojų. Pagrindinės gaisro signalizacijos funkcijos yra:Priešgaisrines apsaugos sistema, priešgaisrines sistema
 • Analizuoti kontroliuojamų patalpų būseną gaisro atžvilgiu 24 val. per parą. Vertinti gaisro galimybę bei skelbti gaisro pavojų;
 • Perspėti apie gaisro pavojų pastate esančius žmones;
 • apsaugos signalizacija, apsaugos signalizacijosGaisro pavojaus atveju perduoti atitinkamus gaisro kilimo signalus į likusias saugomų patalpų sistemas (apsauginę signalizaciją, elektros skydinę, dūmų
 • šalinimo sistemą, evakuacinio įgarsinimo ir t.t...)
 • Gaisro pavojaus atveju priimami signalai iš automatinės gaisro gesinimo sistemos-AGGS.

Gaisro signalizacijos yra skirstomos į dvi pagrindines grupes:
 • Konvencinės sistemos;
 • Adresinės sistemos.
Gaisro signalizacijos tipas nustatomas pagal pastatų, statinių ar atskirų patalpų paskirtį bei saugomus plotus.
Konvencinė gaisro signalizacijos sistema – tai spindulinė sistema, kuomet konvenciniai davikliai jungiami į spindulius. Tokių spindulių gali būti keliatas ir į kiekvieną iš jų galima pajungti iki 20 daviklių. Kiekvienas spindulys saugo vieną pastato zoną. Kadangi zoną gali sudaryti keliatas gretimų patalpų, tai pagrindinis konvencinės signalizacijos sistemos trūkumas yra tai, kad suveikus kažkurios patalpos davikliui gaisro pavojus bus fiksuojamas visoje zonoje.
Adresinė gaisro signalizacijos sistema yra brangesnė už konvencinę, tačiau suteikia galimybę indikuoti gaisro kilimo vietą daviklio tikslumu. Tokia funkcija leidžia aptarnaujančiam personalui nustatyti priežastis, dėl ko buvo duotas pavojaus signalas ir jei pranešimas apie gaisrą klaidingas, pavojaus signalas išjungiamas. Davikliai montuojami į kilpas, kur viena kilpa gali apjungti 128 adresinius daviklius su skirtingais adresais (detektorius, rankinius gaisro signalizatorius ir adresinius modulius).
Gaisro centralės turi rezervinio maitinimo šaltinius, sirenų pajungimus, gedimų indikatorius, valdymo galimybę ir kitas būtinas funkcijas. Priklausomai nuo "Pastatų ir statinių priešgaisrinių normų" reikalavimų, parenkama atitinkamos komplektacijos gaisro centralė bei jos priedai.
Visa mūsų montuojama įranga atitinka Europos EN54 standartą ir yra sertifikuota Lietuvos Priešgaisrinės apsaugos departamento prie LR VRM Gaisrinių tyrimų centre.
EFIKO pagal kliento poreikius suprojektuoja ir įrengia gaisro signalizacijos sistemas. EFIKO gali pasiūlyti įvairių gamintojų, tokių kaip BENTEL security, GE Security, SmartLine, Olympia electronics, J-NET ir kt. plačiausią gaisro signalizacijos sistemų spektrą.
Priešgaisrines apsaugos sistema, priešgaisrines sistema, garso sirena, apsaugos signalizacija, apsaugos signalizacijos
 • Paklausti daugiau informacijos

Kontaktai

contacts lt
EFIKO, UAB
 • adress iconTilzes g. 38, 91112 Klaipėda, Lietuva
 • phone iconTel +370 46 411353
 • fax iconFaksas +370 46 412231
 • email iconE-mail: efiko@efiko.ltDarbo valandos:
Pirmadienis - Penktadienis nuo 08:30 iki 17:00
Šeštadienis, Sekmadienis - nedirbame